Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz

Kategorie

Reklama

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do  7 pracovních dnů po obdržení objednávky, vě většině případů však zboží odchází během 4-5 dnů od objednání. Při platbě předem je objednané zboží expedováno do 3 dnů od přijetí platby.

O odeslání zásilky budete informování emailem.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

 

Poštovné

  • 79 kč při platbě předem na náš účet - zásilka bude odeslaná do 3 dnů od přijetí platby
  • 109 kč při platbě na dobírku - zásilka bude odeslána do 7 dnů od objednání
  • Při objednávce zboží v ceně nad 1500,- Poštovné zdarma !!!

Výměna zboží

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na adresu provozovatel, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.


DomůDomů